Biz kimiz?

Rakamlarla İkaros Makine

Plastik enjeksiyon makinesi sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

ikaros

46 Bin

Sosyal Takipçi

ikaros

15 Bin

Mutlu Müşteri

ikaros

30 Yıl

Tecrübe

ikaros

32 +

Ülkeye İhracat

ikaros

200.000 m2

Fabrika Alanı

IKAROS MAKİNE

Plastik enjeksiyon makinesi sektöründe lider bir marka olarak müşterilerimizle ilişkilerimizi her zaman yakın tutuyoruz. Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunarken, yenilikçi çözümler ve mükemmel müşteri hizmeti sağlamak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Amacımız, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve onlara güvenilir, dayanıklı ve verimli plastik enjeksiyon makineleri sunarak işlerini kolaylaştırmaktır.


Plastik enjeksiyon makinesi sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak sektörün öncüsü olaya devam etmektir.

Teknoloji ve mühendislik alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en son teknolojileri sunmayı amaçlıyoruz. Plastik enjeksiyon süreçlerini daha verimli, çevre dostu ve ekonomik hale getirmek için sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarına öncelik veriyoruz.

Vizyonumuz; müşterilerimizin başarısını desteklemek ve sektörde öncü bir marka olarak geleceğe yön vermek üzerine kuruludur.

15k+

Mutlu Müşteri

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

46k

Sosyal Takipçi

Plastik Enjeksiyon Makineleri
Ürünler

Plastik Enjeksiyon Makineleri

Ürünlerimizi inceleyebilir, bize her konuda sorularınızı iletebilirsiniz.